Witajcie ponownie na blogu Books In Hands!

Dziś zamiast recenzji będzie trochę ogłoszeń ogólnych. Mamy Wam do przekazania kilka informacji związanych z naszym milczeniem w ostatnim czasie. Znajdziecie tu między innymi wskazówki kiedy możecie spodziewać się kolejnych wpisów na blogu. Mamy nadzieję, że pomoże Wam to się rozeznać w naszym planie na najbliższy czas.

Na początek smutna wiadomość, która uderzyła również w nas. Do tej chwili liczyłyśmy, że nie jest to ostateczna decyzja, jednak okazała się ona nieodwołalna. Przynajmniej na razie, bo nadzieja nadal nas nie opuszcza. Otóż wraz z początkiem września tego roku ze współpracy nad stroną wycofała się Menka. W ten sposób dołączyła ona do milczącej od dłuższego czasu Marzycielki. Niezależnie jednak od ich dalszych planów i tego czy kiedyś do nas powrócą ich posty nadal będziecie mogli odnaleźć na blogu. Ponadto jeśli tylko zdecydują się na powrót lub specjalny wpis – dowiecie się o tym pierwsi!

Z powodu odejścia Menki aż do odwołania zawieszamy na blogu dyskusje książkowe. Liczymy jednak na to, że ta forma książkowych recenzji jeszcze do nas powróci w nieco odświeżonej i lepszej formie niż dotychczas. Kiedy to nastąpi? Nie wiemy. Będziemy nad tym pracować. Nie martwcie się jednak, bo mamy kilka drobniejszych pomysłów, którymi spróbujemy zrekompensować te braki i dziury w naszym „rozkładzie jazdy”. Planujemy bowiem dwie serie, które będą się pojawiać niezależnie od wrzucanych recenzji. Nadal jednak znajduje się to w fazie projektów i planów, które musimy jeszcze omówić i opracować na potrzeby strony. Kiedy tylko wszystko będzie gotowe pojawią się odpowiednie wpisy na naszych stronach.

I chyba najważniejsze – w związku ze zmniejszeniem naszej kadry niestety rozluźnieniu ulegnie rozkład wrzucania tekstów na naszego bloga. Będziemy pracować nad tym, by recenzje pojawiały się raz w tygodniu w niedzielę, jak to miało miejsce do tej pory. Nie mniej mogą pojawić się tygodnie puste, za które już teraz Was przepraszamy. Liczymy na Wasze zrozumienie.

Mamy nadzieję, że udało nam się zawrzeć tutaj wszystkie niezbędne informacje. Tymczasem zapraszamy Was już w niedzielę, bowiem pojawi się nowa recenzja. A o czym będzie? Przekonajcie się sami!

zaczytajka

Zaczytane

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s